perohryz

Tento blog už nefunguje, presťahoval sa na free.perohryz.eu.

20 január 2008

Čo všetko môže učiť na VŠ

Bohužiaľ etický kódex môjho zamestnávateľa mi znemožňuje napísať k tomuto článku čokoľvek relevantné, tak si ho vychutnajte bez komentára.
(Súvisiace: Školkay žaluje svoju študentku)

6 komentárov:

 • O 20/1/08 20:15 , Anonymous ovko povedal(a)...

  kde to skolkay teraz uci? zeby som sa vyhol tomu miestu velkym oblukom, keby na mna prisla potreba studovat dalsiu skolu

   
 • O 20/1/08 21:25 , Blogger neferankh povedal(a)...

  hej Skolkay je minimalne nepriemny "typek", ale nemyslim si ze jeho opis situacie je bez hlavy a paty
  .
  to ovko: neboj na Brno nema... Trnava...Blava a dost:)

   
 • O 20/1/08 21:40 , Anonymous ovko povedal(a)...

  to neferankh: kebyze to bol len opis, tak to beriem, ale tie kecy okolo toho... a este bude prekvapeny z toho vsetkeho. necudoval by som sa keby ho komisia nevybrala len kvoli jeho pristupu k veciam, no zdovodnila by to tak, ako to zdovodnila. fakt, ze pracovat pod takym clovekom musi byt podobny brain-killer ako pracovat pod tacheci, nieto, ze by podobny clovek mal sefovat casti vysokoskolskej ustanovizne.

   
 • O 20/1/08 22:22 , Blogger neferankh povedal(a)...

  ja suhlasim.

  apropos prave preto su v takych komisiach aj ludia z vonku, aby predsalen nezvitazila iba kolegialnost ci tuzba po pohodlnejsej praci:)

   
 • O 20/1/08 22:47 , Blogger Perohryz povedal(a)...

  No, ťažko sa nájde niekto kto sa bude zastávať úrovne katedry žurnalistiky v BA, určite sa nenájde nikto taký medzi absolventami :) ale zároveň medzi absolventami sa ťažko nájde niekto, kto by považoval zbesilý útok práve na Sanda, o ktorom možno na rozdiel od väčšiny kolegov aspoň povedať, že na jeho hodinách sa nespalo, za ten správny spôsob, ktorý povedie k obrode nášho školstva :)

   
 • O 22/1/08 19:42 , Blogger Rado povedal(a)...

  no neviem, ak by som mal 35 citacii pri 2 monografiach a 35 studiach, asi by som nemal odvahu vydavat sa za vrchol akademickej excelentnosti.
  .
  na druhej strane, pravda je, ze system konkurzov na skolach je vsetko len nie transparentny. v tom autorovi davam za pravdu. ale musim poznamenat, ze jeho styl komunikacie by ho asi u kazdeho schopnejsieho personalistu okamzite diskvalifikoval z vrcholnejsej manazerskej pozicie.

   

Zverejnenie komentára

<< Domov